slide1 slide2 slide4 slide6

Projekty i programy

szkola_w_ruchu

 

ani_logo

Atom cz b

wtorek, 21 maj 2019 22:01

Konkurs aktorskiego czytania

Napisał

     14 maja trzy uczennice naszej szkoły wzięły udział w II Międzyszkolnym Konkursie Aktorskiego Czytania w Naroku. Konkurs był przeprowadzony w II grupach wiekowych: klasy I- IV i klasy V- VIII. Naszą szkołę w pierwszej kategorii wiekowej reprezentowały uczennice- Marlenka Pantke kl.II oraz Waneska Ledwig i Adrianka Pantke kl.IV. Po bardzo zaciętej rywalizacji i wysłuchaniu wielu pięknych wykonań przygotowanych tekstów  nasze uczennice zdobyły: II miejsce- Marlenka Pantke i III miejsce Waneska Ledwig. Gratulujemy wszystkim dziewczynkom wspaniałych występów i życzymy dalszych sukcesów w konkursach czytania i recytacji.

                                                                                  Anna Kwaśniewicz