slide1 slide2 slide4 slide6

Projekty i programy

szkola_w_ruchu

 

ani_logo

Atom cz b

niedziela, 09 czerwiec 2019 21:59

Wycieczka do Wrocławia

Napisał

     W dniu 13 maja uczniowie naszej szkoły udali się na jedniodniową wycieczkę do Wrocławia. Wizyta w stolicy województwa dolnośląskiego rozpęczęła się od zwiedzania najstarszego w Polsce ogrodu zoologicznego, który liczy prawie 8 tysięcy zwierząt. Kolejnym etapem wycieczki było zwiedzanie słynnego Afrykarium. Nazwa obiektu powstała od połączenia słów Afyka i Akwarium, a jego głównym założeniem jest przedstawienie róźnorodnych ekosystemów związanych ze środowiskiem wodnym tego kontynentu. Po zjedzeniu obiadu uczniowie udali się do Hydropolis - centrum wiedzy o wodzie. Pod okiem przewodnika zostali oprowadzeni po obiekcie, gdzie znajduje się 9 stref tematycznych przedstawiających wodę w różnych, ciekawych perspektywach.

Ostatnio zmieniany niedziela, 09 czerwiec 2019 21:59