slide1 slide2 slide4 slide6

Projekty i programy

szkola_w_ruchu

 

ani_logo

Atom cz b

poniedziałek, 11 czerwiec 2018 19:58

Projekt edukacyjny "Świat dziecięcej poezji"

Napisał

     W miesiącu maju klasa I realizowała Projekt edukacyjny pt. "Świat dziecięcej poezji". W ramach projektu uczniowie poznawali poezję Jana Brzechwy i Juliana Tuwima, a w szczególności wiersze, których bohaterami są zwierzęta i warzywa. Głównym celem przedsięwzięcia była promocja literatury dziecięcej i rozwijanie zainteresowań czytelniczych. W trakcie realizacji projektu uczniowie wykonali wystawkę książek J. Brzechwy i J. Tuwima, opracowali w grupach i zaprezentowali inscenizację wiersza "Na straganie". Zapoznali się z wierszem J. Brzechwy "ZOO" oraz z piosenkami z filmu "Akademia Pana Kleksa", a także wzięli udział w konkursie plastycznym. Podsumowaniem projektu było wystawienie inscenizacji "ZOO" na ogólnoszkolnej imprezie z okazji Dnia Matki, która odbyła się 29 maja w restauracji Antek.

Anna Kwaśniewicz


                                                                                                                                                                      

Ostatnio zmieniany poniedziałek, 11 czerwiec 2018 19:58