slide1 slide2 slide4 slide6

Projekty i programy

szkola_w_ruchu

 

ani_logo

Atom cz b

czwartek, 07 czerwiec 2018 17:00

Konkurs Matematyczny

Napisał
     24 maja w Zespole Szkolno - Przedszkolnym w Boguszycach po raz dwudziesty pierwszy odbył się Gminny Konkurs Matematyczny dla Trzecioklasistów. Wzięli w nim udział najlepsi matematycy ze szkół podstawowych całej gminy Prószków.Celem konkursu jest promowanie uczniów uzdolnionych w zakresie matematyki a także rozwijanie u uczniów umiejętności wykorzystywania wiedzy do rozwiązywania problemów w twórczy sposób.
Oto zwycięzcy konkursu:
I miejsce Igor Mazur - ZS w Zimnicach Wielkich, opiekun Żaneta Widera
II miejsce Michał Szenawa- ZSP w Złotnikach, opiekun Dorota Żużałek
III miejsce Przemysław Licznar- PSP w Prószkowie, opiekun Iwona Chudala
 
Nagrodzonym gratulujemy, a wszystkim uczestnikom życzymy dużo sukcesów w kolejnych latach nauki.
 
mgr Małgorzata Matczak
mgr Anna Kwaśniewicz
Ostatnio zmieniany czwartek, 07 czerwiec 2018 17:00