slide1 slide2 slide4 slide6

Projekty i programy

szkola_w_ruchu

 

ani_logo

Atom cz b

poniedziałek, 04 czerwiec 2018 18:58

Wycieczka klas I-III do Pokrzywnej - Zaginionego Miasta Rosenau

Napisał

     4 czerwca 2018 r uczniowie klasy I i III wybrali się na całodniową wycieczkę do Pokrzywnej.

     W parku miały okazję podróżowania ciuchcią, oglądania filmu w kinie emocji w wymiarze 7D.  Odwiedzili straszną sztolnię, do której zjechali windą. Śmiałkowie mieli okazję wypróbowania możliwości swojego błędnika w wirującym pokoju. Dzieci skorzystały z przejażdżki karuzelą łańcuchową, , zabawami w gigantycznym Zamku zabaw i parku linowym. Uczestniczyli w samodzielnej lekcji praw fizyki w „Parku Żywiołów”, poznali charakter 4 żywiołów: ziemi, wody, ognia i powietrza. Podczas przejażdżki Ciuchcią po przepięknych terenach Gór Opawskich mieli okazję obserwować jak z otchłani jeziora wynurza się legendarny potwor z Rosenau. Był też pyszny obiad , lody i wizyta w sklepiku z upominkami i pamiątkami.

Więcej zdjęć można znaleźć w GALERII.