slide1 slide2 slide4 slide6

Projekty i programy

szkola_w_ruchu

 

ani_logo

Atom cz b

poniedziałek, 28 maj 2018 07:09

III Szkolny Konkurs Recytatorski

Napisał

        23 maja 2018r. odbyło się podsumowanie III Szkolnego Konkursu Recytatorskiego, którego organizatorką jest pani Beata Romaniszyn. Celem konkursu była popularyzacja literatury polskiej, upowszechnianie kultury żywego słowa oraz kształtowanie wrażliwości literacko- językowej.
        W konkursie wzięli udział wszyscy uczniowie naszej szkoły. Eliminacje zostały przeprowadzone w każdej klasie w wcześniejszym terminie. Swoje wiersze zaprezentowali zdobywcy pierwszych trzech miejsc z każdej klasy. Wiersze były ciekawe i barwnie zaprezentowane. Zwycięzców nagrodzono gromkimi brawami i atrakcyjnymi nagrodami. Otrzymali również nagrody książkowe i pamiątkowe dyplomy.

                                                                                                                       Beata Romaniszyn

Po więcej zdjęć zapraszamy do GALERII.