slide1 slide2 slide4 slide6

Projekty i programy

szkola_w_ruchu

 

ani_logo

Atom cz b

niedziela, 13 maj 2018 21:19

Mistrzostwa Powiatu w Lekkiej Atletyce

Napisał

     W dniu 11 maja na Stadionie im. Opolskich Olimpijczyków w Opolu odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Lekkiej Atletyce. W zawodach wystąpiło siedmioro uczniów naszej szkoły. W kategorii szkół podstawowych Martyna Żelazny i Paulina Krok zajęły odpowiednio III i II miejsce w konkurencji skoku w dal. W tej samej konkurencji Kamil Ledwig zajął V miejsce, a Michał Wotzka III miejsce. W biegu na 500m tuz za podium uplasował sie Paweł Panusz. W kategorii szkół gimnazjalnych Wiktoria Wicher zajęła II miejsce w skoku w dal, a Agnieszka Krok zapewniła sobie zwycięstwo w biegu na 1000m. Gratulujemy wszystkim naszym reprezentantom!

Ostatnio zmieniany niedziela, 13 maj 2018 21:19