slide1 slide2 slide4 slide6

Projekty i programy

szkola_w_ruchu

 

ani_logo

Atom cz b

czwartek, 05 maj 2016 06:41

H2O to jest to!

Napisał

   W dniu 21 kwietnia w Ośrodku Sportu i Rekreacji w Komprachcicach odbył się turniej adresowany dla uczniów szkół podstawowych z gmin: Prószków, Komprachcice, Dąbrowa i Krapkowice. Organizowane przez Związek Gmin Prokado rozgrywki miały na celu promocję zdrowego trybu życia oraz edukację uczestników tym zakresie.

   Uczniowie z klas I-III brali udział w rozgrywkach sportowych pod nazwą "Kropelkowe Zmagania" a uczniowie z klas IV-VI w potyczkach umysłowych pod nazwą "Wodne Skojarzenia". Ostatecznie drużyna z Gminy Prószków (reprezentowana przez uczniów ZSP Boguszyce i ZS Zimnice Wlk.) zajęła w klasyfikacji łącznej III miejsce.

Ostatnio zmieniany poniedziałek, 30 maj 2016 08:33