slide1 slide2 slide4 slide6

Projekty i programy

szkola_w_ruchu

 

ani_logo

Atom cz b

Aktualności z roku szkolnego 2011/2012

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2011/2012

         29 czerwca 2012 r. odbyło się w naszej szkole uroczyste zakończenie roku szkolnego 2011/2012. Uczniowie klasy V i VI przygotowali z tej okazji program artystyczny. Były wiersze, śpiewy, wykonania instrumentalne, prezentacja multimedialna z życia klasy VI, podziękowania, upominki i oczywiście wręczenie świadectw.

Dla szóstoklasistów były to ostatnie chwile uczniowskie w murach naszej szkoły. Niejeden powiedziałby ?ach, jaka szkoda? i niejednemu zakręciła się łezka w oku. I słusznie, bo przecież, jak to ujęła pani Izabela Zajkowska-Gajos ? wychowawca, ?fajna to była klasa?. Od tej chwili uczniowie klasy VI są już absolwentami Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Boguszycach. Pani Dyrektor zapewniła uczniów, że drzwi naszej szkoły są dla nich zawsze otwarte.

Niezaprzeczalnie zakończenie roku szkolnego jest dla wszystkich uczniów oraz nauczycieli  początkiem zasłużonego wypoczynku. I jak tu się nie cieszyć. Życzmy sobie tylko aby dla każdego był to czas radosny i bezpieczny. A po zregenerowaniu sił we wrześniu ponownie wrócimy do szkoły do naszych obowiązków uczniowskich i nauczycielskich. A na razie UDANYCH WAKACJI I DO ZOBACZENIA ZA DWA MIESIĄCE!

Zdjęcia niebawem w Galerii.