slide1 slide2 slide4 slide6

Projekty i programy

szkola_w_ruchu

 

ani_logo

Atom cz b

Aktualności z roku szkolnego 2011/2012

Konkurs "Matematyczne wędrówki"

          Dnia 12 czerwca w Zespole Szkół w Czarnowąsach odbyła się VII edycja konkurs ?Matematyczne wędrówki?. Po raz pierwszy w konkursie brali udział uczniowie naszej szkoły w osobie Darii Krok z kl. V i Michała Jagło z kl. IV.

Według regulaminu w konkursie bierze udział dwóch uczniów z danej szkoły - chłopak i dziewczyna z klasy IV i V. Do rozwiązania mają 10 zadań, które wykonują wspólnie. Poprzez zabawę uczniowie sprawdzają swoją wiedzę matematyczną i rywalizują z rówieśnikami o najlepsze miejsce. Nikt jednak nie wraca do domu przegrany, ponieważ każdy uczestnik konkursu za swój trud zostaje uhonorowany dyplomem i nagrodą rzeczową.

Organizatorom konkursu dziękujemy za zaproszenie i super zabawę. Już czekamy na kolejną edycję.

Zdjęcia w Galerii.

mat_wedrowki