slide1 slide2 slide4 slide6

Projekty i programy

szkola_w_ruchu

 

ani_logo

Atom cz b

Aktualności z roku szkolnego 2011/2012

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny z okazji 20 lecia Państwowej Straży Pożarnej

          Dnia 12 czerwca uczeń klasy II Dawid Schwalbe otrzymał wyróżnienie za udział w eliminacjach powiatowych i zakwalifikowanie się do eliminacji wojewódzkich w XVI edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego 2011/2012 dla dzieci i młodzieży pod hasłem ?20 lat Państwowej Straży Pożarnej ? jak nas widzą, tak nas ?malują?. Na spotkaniu w Komendzie Miejskiej PSP w Opolu Dawid i jego wychowawczyni pani Anna Kwaśniewicz otrzymali nagrody z rąk starosty opolskiego Henryka Lakwy oraz Komendanta Miejskiego PSP Pawła Kielara. Po części oficjalnej odbyły się pokazy sprawnościowe strażaków przygotowane specjalnie dla nagrodzonych osób.

Zdjęcia pochodzę ze stron www.powiatopolski.pl i www.kmpsp.opole.pl

Zdjęcia w Galerii.

strazak