slide1 slide2 slide4 slide6

Projekty i programy

szkola_w_ruchu

 

ani_logo

Atom cz b

Aktualności z roku szkolnego 2011/2012

Gminny Konkurs Matematyczny

           29 maja po raz piętnasty odbył się w naszej szkole Gminny Konkurs Matematyczny dla Trzecioklasistów. Wzięli w nim udział najlepsi młodzi matematycy z czterech szkół gminy Prószków. Niestety w tym roku po raz pierwszy / i mamy nadzieję, że po raz ostatni / nie brała udziału w konkursie nasza szkoła. Przyczyną naszej nieobecności był brak klasy trzeciej. Uczniowie odpowiadali pisemnie na pytania przygotowane przez organizatorki konkursu, nauczycielki edukacji wczesnoszkolnej panie Małgorzatę Matczak i Annę Kwaśniewicz. Na zakończenie wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy i nagrody książkowe oraz słodki poczęstunek. A oto najlepsi matematycy w naszej gminie:

I miejsce: Łukasz Klosa- PSP Prószków- opiekun pan Krzysztof Janczak

II miejsce: Karolina Kibus/

III miejsce: Łukasz Anioł- / oboje ZSP Złotniki- opiekun pani Dorota Żużałek

 

Zdjęcia w Galerii.

GRATULUJEMY!!!!

matematyka