slide1 slide2 slide4 slide6

Projekty i programy

szkola_w_ruchu

 

ani_logo

Atom cz b

Aktualności z roku szkolnego 2011/2012

DZIEŃ ZIEMI

        DzienZiemi

        23 kwietnia obchodzono w naszej szkole DZIEŃ ZIEMI. W tym roku szkolnym uczniowie zorganizowali EKOLOGICZNY POKAZ MODY. Przygotowali wspaniałe stroje wykonane z surowców wtórnych: starych gazet, worków, bibuły itp. Były stroje na bal, dyskotekę czy wiosenny spacer. Po zakończonym pokazie mody cała społeczność uczniowska wybrała najciekawsze stroje w trzech kategoriach:

 • chłopcy
  I miejsce ?             Kamil Ledwig kl.I
  II miejsce ?            Dawid Schwalbe kl.II
 • dziewczyny
  I miejsce ?             Patrycja Niespor kl. I
  Julia Kuszewicz kl. I
  II miejsce ?            Julia Datko kl.I
 • grupa
  wyróżnienie ?         Sonia Schwalbe kl.IV
  Maksymilian Matuszek kl.IV
  Tomasz Piechotta kl. IV

Zdjęcia w Galerii.