slide1 slide2 slide4 slide6

Projekty i programy

szkola_w_ruchu

 

ani_logo

Atom cz b

Aktualności z roku szkolnego 2011/2012

Misterium Wielkiego Tygodnia

          W Wielką Środę, czyli w ostatnim dniu zajęć lekcyjnych przed Świętami Wielkiej Nocy uczniowie i starszaki spotkali się na wspólnej uroczystości. Jej  celem było przygotowanie do lepszego zrozumienia i przeżywania Wigilii Paschalnej oraz uczczenie siódmej rocznicy śmierci Patrona. W przygotowanym pod kierunkiem katechetki i nauczycielki muzyki programie uczniowie, angażując do współpracy widownię, przedstawili szkolną drogę krzyżową. Scenka powołania św. Piotra na następcę Chrystusa była wprowadzeniem do przypomnienia postaci Jana Pawła II.

Uroczystość zakończono podsumowaniem Konkursu Wiedzy o Patronie, wręczeniem dyplomów i nagród zwycięzcom. Nie zabrakło też życzeń świątecznych dla uczniów, ich rodziców i nauczycieli.

Zdjęcia w Galerii.