slide1 slide2 slide4 slide6

Projekty i programy

szkola_w_ruchu

 

ani_logo

Atom cz b

Aktualności z roku szkolnego 2011/2012

I DZIEŃ WIOSNY

          Z radością przywitaliśmy I dzień kalendarzowej wiosny. Był to dzień wolny od typowych zajęć lekcyjnych. Rozpoczęliśmy go od apelu, podczas którego rolę dyrektora, nauczycieli i  pracowników obsługi przejęli uczniowie klas IV-VI. Stąd dzień ten nosi w naszej szkole miano ?dnia dobroci dla nauczycieli i pracowników obsługi?.

Nowy dyrektor w osobie Doriana Sikory rozpoczął od przywitania zebranych i  przedstawienia nowej kadry pracowniczej a następnie wręczył nagrody tym uczniom, którzy w Konkursie Przedmiotowym z przyrody, historii, matematyki, j. niemieckiego, j. polskiego i j. angielskiego zakwalifikowali się do etapu gminnego lub wojewódzkiego.

Apel uczniowie klasy VI wykorzystali również na zaprezentowanie kilku swoich pasji: sportowych, filatelistycznych i plastycznych.

Należy podkreślić, iż nowi pracownicy szkoły w nowych rolach spisali się na medal. A dzięki zarządzeniu nowego dyrektora i jego zastępcy uczniowie mogli następnego dnia cieszyć się aż 25 minutową przerwą międzylekcyjną.

Ostatnim miłym akcentem I dnia wiosny był wyjazd uczniów klas I-VI do kina w Opolu - młodsi na film pt. ?Lorax? starsi na ?Królewnę Śnieżkę?.

Zdjęcia niebawem w Galerii.

 

I_dzien_wiosny