slide1 slide2 slide4 slide6

Projekty i programy

szkola_w_ruchu

 

ani_logo

Atom cz b

Aktualności z roku szkolnego 2011/2012

ZABAWA KARNAWAŁOWA

          13 lutego Samorząd Uczniowski zorganizował i przygotował ostatnią przed wielkim postem dyskotekę dla uczniów klas IV-VI. Każdy kto przyszedł w przebraniu wziął udział w konkursie z nagrodami na najciekawszy strój karnawałowy. Głosami uczestników zwycięzcami zostały następujące osoby: miejsce I ? Karolina Pawleta kl. V i Aleksander Pawleta kl. VI, II ? Wiktoria Duda kl. IV i Maksymilian Matuszek kl. IV, III ? Sonia Schwalbe kl. IV i Łukasz Ledwig kl. VI, IV- Daria Krok kl. V.

W trakcie zabawy odbyły się też inne konkursy, w których uczniowie mogli zdobyć atrakcyjne nagrody ufundowane przez Radę Rodziców.

Z inicjatywy SU podczas zabawy sprzedawane było pyszne ciasto przygotowane przez Sonię Schwalbe, a dochód ze sprzedaży przeznaczony został na działalność SU.

Zdjęcia w Galerii.

 

zabawa_karnawalowa