slide1 slide2 slide4 slide6

Projekty i programy

szkola_w_ruchu

 

ani_logo

Atom cz b

Aktualności z roku szkolnego 2011/2012

Jasełka Bożonarodzeniowe

          22 grudnia uczestniczyliśmy w szkolnych jasełkach pieczołowicie przygotowanych przez panią Różę Kiełbasa i panią Teresę Blachucik. W rolę młodych aktorów wcielili się uczniowie klas IV-VI.

Był to czas zanurzenia się w klimat nadchodzących świąt Bożego Narodzenia. Uczniowie z aktorskim talentem wcielili się w poszczególne role. Nie zabrakło też elementów humorystycznych. Ponadto nasze oczy cieszyła piękna scenografia i stroje występujących, a nasz słuch karmił się dźwiękami pięknych polskich kolęd w wykonaniu naszych uczniów.

Życzenia świąteczne i noworoczne, w zastępstwie pani Dyrektor, złożyła wszystkim pracownikom szkoły, uczniom i ich rodzinom pani Róża Kiełbasa.

Dopełnieniem całej uroczystości było wręczenie dzieciom nagród, które zdobyły w zakończonych konkursach: w konkursie na najpiękniejszą ozdobę świąteczną, w konkursie na najpiękniejszą postać św. Mikołaja i w konkursie związanym z akcją ?Góra Grosza?.

Świąteczną atmosferę, która wytworzyła się podczas wspólnego przedświątecznego spotkania, wszyscy zabraliśmy ze sobą w naszych sercach do naszych domów, z lekką nutką nadziei, że pod naszym drzewkiem w domu też znajdziemy świąteczne upominki.

Zdjęcia w Galerii.

szopka