slide1 slide2 slide4 slide6

Projekty i programy

szkola_w_ruchu

 

ani_logo

Atom cz b

Aktualności z roku szkolnego 2011/2012

VI Forum Samorządów Uczniowskich w Prószkowie

          28 listopada odbyło się w Prószkowie VI Forum Samorządów Uczniowskich. Wzięło w nim udział osiem zaprzyjaźnionych szkół podstawowych.

Tradycyjnie, rozpoczęcia forum i przywitania przedstawicieli samorządów uczniowskich dokonała dyrektor PSP w Prószkowie pani Teresa Smoleń.

W pierwszej części spotkania uczniowie poszczególnych szkół wraz z opiekunami przygotowywali  plakaty na temat swojej ubiegłorocznej i bieżącej działalności. Następnie zostały one zaprezentowane przez uczniów na forum. Był to czas dzielenia się ciekawymi pomysłami oraz wymiany dobrych praktyk.

W drugiej części spotkania przewidziane były warsztaty dla uczniów z pedagogiem zatytułowane ?Komunikacyjny aerobik?. W tym czasie opiekunom samorządów uczniowskich została zaprezentowana nowa metoda terapii dysleksji tzw. metoda Warnkiego.

Organizatorom kolejnego już forum samorządów uczniowskich dziękujemy za przygotowanie spotkania i możliwość udziału.

Zdjęcia w Galerii.

forum_SU