slide1 slide2 slide4 slide6

Projekty i programy

szkola_w_ruchu

 

ani_logo

Atom cz b

Aktualności z roku szkolnego 2011/2012

ŚWIATOWY DZIEŃ ŻYCZLIWOŚCI I POZDROWIEŃ

          Już po raz trzeci w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Życzliwości. 22 listopada uczniowie i nauczyciele przyszli do szkoły w żółtych strojach (żółty jest kolorem tego dnia) oraz mieli przypięte żółte serduszka przygotowane przez kolegów z klasy drugiej.

Na uroczystym apelu pani Dyrektor Alina Wasilewska przypomniała o istocie Dnia Życzliwości. Nagrodziła, wcześniej wybranych w poszczególnych klasach, NAJŻYCZLIWSZYCH KOLEGÓW dyplomami oraz drobnymi upominkami.

Na szkolnym korytarzu zawisła gazetka ?Drzewko życzliwości?.

NAJŻYCZLIWSI:

Klasa 1 ? Julia Datko, klasa 2 ? Paulina Wotzka, klasa4 ? Tomasz Piechotta, klasa 5 ? Rafał

Piechaczek, klasa 6 ? Szymon Czura.

Zdjęcia w Galerii.

 

zyczliwosci