slide1 slide2 slide4 slide6

Projekty i programy

szkola_w_ruchu

 

ani_logo

Atom cz b

Aktualności z roku szkolnego 2011/2012

Wyjazd do Teatru Lalek

            W środę 9 listopada grupa ?Zajączków?, a także klasa  I i II wraz ze swoimi wychowawcami pojechały do Teatru Lalki i Aktora im. Alojzego Smolki w Opolu obejrzeć spektakl pt. ?Konik Garbusek?. Przedstawienie zostało oparte na starej rosyjskiej baśni, która ?urzeka bogactwem wyobraźni i prostotą serca? i opowiadało o trzech braciach ( dwóch chytrych i przebiegłych, i jednym, niezbyt mądrym, ale o szczerym sercu). Najmłodszy Wania odważny, prawy i łagodny zjednuje sobie postać niezwykłą - Konika Garbuska, który z oddaniem pomaga mu pokonać przeciwności losu, wygrać ze złymi, podstępnymi ludźmi, zdobyć miłość Cud dziewczyny i wysoką pozycję na carskim dworze.

Dzieci zachwyciły bajkowe konie o srebrnych grzywach, Żar-Ptak, a także Cud- Dziw- wieloryb, na którym wyrosła wioska. Zapraszamy do Galerii.

garbusek