slide1 slide2 slide4 slide6

Projekty i programy

szkola_w_ruchu

 

ani_logo

Atom cz b

Aktualności z roku szkolnego 2011/2012

Konkurs Mitologiczny w klasie V

        Na zakończenie cyklu lekcji poświęconych mitologii w klasie V co roku odbywa się Konkurs Mitologiczny. W pierwszej części konkursu uczniowie samodzielnie przygotowują strój i przebierają się za jednego z bogów greckich. Największą oryginalnością i pomysłowością wykazali się Kamil Kuszewicz ? Hefajstos (bóg kowali) i Rafał Piechaczek ? Hades (bóg świata zmarłych). I to oni zwyciężyli w konkursie na najlepszy strój mitologiczny. Zdjęcia można obejrzeć w galerii i samemu ocenić.

Druga część konkursu przebiegała w 3 etapach i była bardzo zacięta. Ostatecznie najlepszą znawczynią mitów okazała się Karolina Pawleta, wyprzedzając Marcela Broja i Darię Krok. Gratulujemy!

Zdjęcia w Galerii.