slide1 slide2 slide4 slide6

Projekty i programy

szkola_w_ruchu

 

ani_logo

Atom cz b

Aktualności z roku szkolnego 2011/2012

"OWOCE W SZKOLE"

          Nasza szkoła już trzeci rok uczestniczy w programie ?Owoce w szkole?, dofinansowanym przez Unię Europejską. Program  ma na celu poprawę stanu zdrowia i sposobu odżywiania się dzieci oraz zachęcenie do spożywania większych ilości owoców i warzyw. Dzieci dostają bezpłatnie w szkole jabłka, gruszki, truskawki, świeże warzywa marchew, paprykę, rzodkiewki, jak również soki owocowe, warzywne oraz owocowo-warzywne.19 października 2011 r. uczniowie klasy II w ramach zajęć edukacji wczesnoszkolnej samodzielnie przygotowali przepyszną sałatkę warzywną. Głównym celem zajęć była popularyzacja częstszego spożywania warzyw, a także przestrzeganie zasad higieny i bezpieczeństwa podczas pracy w kuchni i kulturalne zachowanie się w czasie spożywania posiłków.

Zdjęcia w Galerii.

 

owoce