slide1 slide2 slide4 slide6

Projekty i programy

szkola_w_ruchu

 

ani_logo

Atom cz b

Aktualności z roku szkolnego 2011/2012

ŁAMACZ GŁOWY (DRUGA EDYCJA)

                  

             Aby uczniom biblioteka nie tylko kojarzyła się z miejscem, gdzie wypożycza się książki i lektury ,ale przede wszystkim miło spędza wolny czas (np. przerwy)organizowane są dla dzieci różnorodne spotkania, konkursy i zabawy. ?Łamacz głowy? to jeden z konkursów przeznaczony dla tych, którzy lubią dobrą zabawę, wykorzystując przy tym umiejętność logicznego myślenia i kojarzenia faktów.

            Pierwsze spotkanie po wakacjach odbyło się 24.10.11r.Uczniowie rozwiązywali krzyżówki o tematyce: Domy i Nakrycia głowy.

 

I miejsce zdobyli:

 

   Maksymilian Matuszek kl.IV i Nadine Schindzielors kl.VI

 

  • PIC_0077
  • PIC_0080