slide1 slide2 slide4 slide6

Projekty i programy

szkola_w_ruchu

 

ani_logo

Atom cz b

Aktualności z roku szkolnego 2011/2012

"CUDACZEK WYŚMIEWACZEK"

          Pierwsza wizyta  uczniów klasy I  w bibliotece ,połączona z pasowaniem na czytelnika odbyła się w dniu 6.10.11r.  Uczniowie m. in. wysłuchali fragmentu lektury Julii Duszyńskiej p.t.: ?Cudaczek Wyśmiewaczek?.Dzieci otrzymały  ilustrację przedstawiającą tego ?przedziwnego stworka? , aby w domu pokolorowały,  wykorzystując różnorodne techniki plastyczne..Pani B.Romaniszyn i p.M.Matczak oceniły prace i przyznały następujące miejsca:

 

I miejsce:

J. Kuszewicz, W. Smolin, W. Wicher

 

II miejsce:

J. Datko, P. Niespor

 

III miejsce:

M. Rzytka,  A. Margos, L. Pawleta, K. Ledwig, W.Sprancel, A.Krok

 

 

  • PIC_0075
  • PIC_0078
  • PIC_0079