slide1 slide2 slide4 slide6

Projekty i programy

szkola_w_ruchu

 

ani_logo

Atom cz b

Aktualności z roku szkolnego 2011/2012

Pierwsza dyskoteka szkolna w tym roku

          18 października odbyła się w naszej szkole pierwsza w tym roku szkolnym dyskoteka, którą zainicjował i zorganizował Samorząd Uczniowski wraz z opiekunem panią Agnieszką Filipek. Uczniowie bardzo chętnie uczestniczyli w przygotowaniu zabawy. Zadbali o odpowiedni wystrój sali, samodzielnie dokonali wyboru repertuaru muzycznego oraz przygotowali różne zabawy ruchowe.

Głównymi prowadzącymi imprezę dyskotekową byli Michał Jagło z kl. IV i Łukasz Ledwig z kl. VI, którzy w profesjonalny sposób aranżowali zabawy taneczne i grupowe oraz dokonywali wyboru utworów muzyczny. Dodatkową atrakcją podczas imprezy było śpiewanie karaoke. Każdy z obecnych mógł znaleźć coś dla siebie i miło spędzić czas. A humory, które dopisywały uczestnikom świadczą, iż zabawa była udana. Samorząd Uczniowski już snuje plany na kolejną dyskotekę, tym razem z okazji Andrzejek.

Namiastkę całej imprezy możemy zobaczy na zdjęciach w naszej Galerii. Zapraszamy.

 

dyskoteka