slide1 slide2 slide4 slide6

Projekty i programy

szkola_w_ruchu

 

ani_logo

Atom cz b

Aktualności z roku szkolnego 2011/2012

PASOWANIE NA UCZNIA

          28 września 2011 r. odbyła się uroczystość pasowania pierwszoklasistów na ucznia oraz nowo przyjętych przedszkolaków na przedszkolaka. W roku szkolnym 2011/2012 pasowanych zostało 13 uczniów w tym 3 sześciolatków. Impreza miała bardzo uroczystą oprawę. Wśród zaproszonych gości był przedstawiciel Kuratorium ? starszy wizytator Tomasz Słodziński, dyrektor BOOS w Prószkowie Barbara Dziubałtowska, przedstawiciele radnych Paweł Piechaczek, Zofia Kasperek, sołtys Boguszyc Lidia Piechaczek oraz rodzice, dziadkowie i dzieci.

Uroczystość pasowania połączona została z ogólnopolskimi Dniami Dobrych Inwestycji w ramach których oficjalnie oddany został plac zabaw dla przedszkolaków i uczniów powstały w ramach projektu Radosna Szkoła.

Po krótkim programie artystycznym przygotowanym przez uczniów klasy I oraz przedszkolaków nastąpiło ślubowanie, a następnie pani Dyrektor Alina Wasilewska dokonała pasowania na przedszkolaka oraz ucznia.

Następnie wszyscy udali się na przygotowany przez rodziców festyn. Przy pysznościach: ciastach, pyzach, frytkach przygotowanych przez mamy. Wszyscy wspaniale się bawili. Zdjęcia tradycyjnie można zobaczyć w Galerii.

 

pasowanie