slide1 slide2 slide4 slide6

Projekty i programy

szkola_w_ruchu

 

ani_logo

Atom cz b

Aktualności z roku szkolnego 2011/2012

Wyjazd do Czech

         proszkow-ue2 

          W dniach 2-3 września 2011 r. kolejny raz w tym roku gościliśmy w czeskich Pavlovicach u Prerova. Wyjazd odbył się w ramach projektu ?Śląsko-morawskie partnerstwo przez miedzę 2011?. Brało w nim udział piętnaścioro uczniów kl. IV-VI, Pani Dyrektor ZSP w Boguszycach i trójka nauczycieli.

          Tematem przewodnim naszego pobytu za granicą był ?Sport i zabawa w Czechach?, dlatego z czeskimi dziećmi rywalizowaliśmy w różnych grach i dyscyplinach sportowych. Godne podkreślenia jest nasze dwukrotne zwycięstwo w rozgrywkach piłki nożnej. Te i inne atrakcje z pobytu u czeskich sąsiadów zostały uwiecznione szkolnym aparatem.  Każdego kto chce zobaczyć i poczuć ducha sportu i zabawy jaki towarzyszył nam w czeskich Pavlovicach, zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej Galerii.