slide1 slide2 slide4 slide6

Projekty i programy

szkola_w_ruchu

 

ani_logo

Atom cz b

Aktualności z roku szkolnego 2011/2012

ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2011/2012

          Po czasie wakacyjnego odpoczynku z nową energią i zapałem wkroczyliśmy w nowy rok szkolny 2011/2012. Zwyczajowo rozpoczęliśmy od porannej mszy świętej, po której udaliśmy się na plac szkolny. Tam w aurze pięknej letniej pogody Pani Dyrektor ZSP w Boguszycach ogłosiła nowy rok szkolny za otwarty. Pani Dyrektor powitała wszystkich obecnych na tej inauguracji oraz odczytała list Pani Burmistrz Prószkowa z tej okazji.

          Rozpoczęcie roku z pewnością szczególnie zapadło w pamięci pierwszoklasistom, którzy z niecierpliwością czekali na ten moment. Każdy z nich z rąk Pani Dyrektor otrzymał po symbolicznej ?tycie?. ?Jaka szkoda, że taką "tytę" nie można otrzymać każdego roku? ? żartowała Pani Alina Wasilewska.

          Na zakończenie uroczystości uczniowie udali się z wychowawcami do swoich klas.

Zdjęcia z inauguracji roku szkolnego można oglądać w Galerii. Zapraszamy.

rozpoczecie