slide3 slide5 slide7 slide8 slide9

Projekty i programy

szkola_w_ruchu

 

ani_logo

Atom cz b

Aktualności z roku szkolnego 2011/2012

SPOTKANIE Z PANIĄ PIELĘGNIARKĄ

?BIAŁY DZIEŃ?

 

W kwietnia obchodziliśmy w naszym przedszkolu Światowy Dzień Zdrowia, czyli ?Biały Dzień?. Tego dnia dzieci a także ich panie były ubrane na biało. Już od rana zabawom w białym klimacie nie było końca.

Po śniadaniu na dzieci czekała niespodzianka, odwiedziła ich pani pielęgniarka Joanna Pasternak, która opowiadała dzieciom o pracy pielęgniarki, prawidłowym odżywianiu i higienie osobistej. Nasz miły Gość bardzo chętnie odpowiadał na wszystkie pytania przedszkolaków.

Po spotkaniu z panią pielęgniarką dzieci z radością wcieliły się w rolę lekarza, pielęgniarki oraz pacjentów. Dzieci wiedziały, jakie pytania trzeba zadać pacjentowi, aby dowiedzieć się, co mu dolega.

Wspólnej zabawie towarzyszyło wiele śmiechu i radości.

bialy_dzien