slide3 slide5 slide7 slide8 slide9

Projekty i programy

szkola_w_ruchu

 

ani_logo

Atom cz b

Aktualności z roku szkolnego 2011/2012

dz_babci
DZIEŃ BABCI I DZIADKA POŁĄCZONY
Z BALEM KARNAWAŁOWYM

 

 

Tradycyjnie, jak co roku hucznie świętowaliśmy ?Dzień Babci i Dziadka? połączony z Balem Karnawałowym dla dzieci w Restauracji ?Antek? w Źlinicach. Spotkanie odbyło się 20.01.2011r.
Dzień Babci i Dziadka to jedne z najpiękniejszych dni w roku. W tych dniach babcie i dziadkowie obdarzani są szczególnymi dowodami miłości. Zaproszeni dziadkowie licznie przybyli, aby podziwiać występy swoich wnucząt. Uroczystość rozpoczęła pani dyrektor Alina Wasilewska, która serdecznie przywitała przybyłych gości. Dla kochanych solenizantów przygotowano poczęstunek a wspaniały program artystyczny przedstawiły dzieci z przedszkola oraz klasa I i II. Po zakończeniu przedstawienia wnuczęta wręczyły samodzielnie wykonane upominki. Po występach dalszą zabawę poprowadził wodzirej- pan Zbigniew Żaba
z agencji artystycznej ? Bacha?- który zabrał nas w ? Podróż w Kosmos?. Wodzirej zaprosił dzieci, babcie i dziadków do wspólnej zabawy. Był pokaz mody, prezentacja strojów, tańce, konkursy i zgadywanki. Radość i uśmiechy na twarzach gości i dzieci świadczyły o tym, że uroczystość była bardzo udana.
Mimo padającego na zewnątrz śniegu u nas było ciepło, przyjemnie i wyjątkowo. Zorganizowana impreza była okazją wyrażenia przez wnuków wdzięczności i miłości, ale największym podziękowaniem była radość i wzruszenie na twarzach Babć i Dziadków. Niejednym z pewnością zakręciła się łza w oku.

Zdjęcia w Galerii.

 

dz_babci1