slide3 slide5 slide7 slide8 slide9

Projekty i programy

szkola_w_ruchu

 

ani_logo

Atom cz b

Aktualności z roku szkolnego 2011/2012

Nuty2ROZTRZYGNIĘTY KONKURS PRZEDSZKOLNY

 

?INSTRUMENTY Z RÓŻNYCH

 

STRON ŚWIATA?

Wzięły w nim udział wszystkie chętne rodziny.

Celem konkursu było uwrażliwienie dzieci i dorosłych na piękno dźwięków muzycznych wydobywających się z instrumentów wykonanych z materiałów ekologicznych oraz kształtowanie wyobraźni dzieci i ich rodziców jak również wprowadzenie elementów współpracy w rodzinie.

Warunki uczestnictwa w konkursie:
1. Konkurs przeznaczony jest dla rodzin dzieci uczęszczających do przedszkola
2. Technika wykonania pracy obejmuje wykonanie instrumentu muzycznego z materiału ekologicznego typu papier, drewno, nasiona itp., prostego w swej budowie, a jednocześnie dającego niepowtarzalne dźwięki muzyczne
3. Praca powinna być obrazem współpracy dziecka z rodzicami, dziadkami, podkreślająca zainspirowanie ekologią i muzyką
4. Każda rodzina chętna do wzięcia udziału w konkursie jest zobowiązana do wykonania tylko   jednego instrumentu
Spośród wszystkich złożonych prac Komisja Konkursowa w składzie: Barbara Jaworska, Izabela Smarzlik, Beata Romaniszyn wybrała najlepsze, które zostaną nagrodzone nagrodami i dyplomami. Nagrody i dyplomy otrzymają dzieci w dniu 20.01.2012r w czasie uroczystości z okazji Dnia Babci i Dziadka w Restauracji ? Antek?

Grupa pszczółki

I Miejsce Paulinka, Daniel Żołnowscy, Szymon, Kuba, Cygan z rodzicami 

II Miejsce Paulinka Budny z rodzicami 

II Miejsce Viktor Pawleta z rodzicami

III Miejsce Krzysiu Centkowski z rodzicami

Grupa zajączki

I Miejsce Maciek Marek z rodzicami

II Miejsce Marta Radaczyńska z rodzicami

III miejsce Josef Chudalla z rodziacami

III miejsce Martynka Lempka z rodzicami

Wyróżnienia

Paweł Panusz z rodzicami

Magda Krok z rodzicami

Serdecznie gratulujemy i dziękujemy 11 rodzinom za udział w konkursie,

 

pomysły i zaangażowanie.