slide3 slide5 slide7 slide8 slide9

Projekty i programy

szkola_w_ruchu

 

ani_logo

Atom cz b

Aktualności z roku szkolnego 2011/2012

mis2

ŚWIATOWY DZIEŃ

 

 

PLUSZOWEGO MISIA

 

 

Kto to?  Miękki, puchaty i taki z łatką?

25 listopada swoje święto obchodziła najmilsza zabawka, najlepszy przyjaciel dzieci i niezastąpiona przytulanka przy zasypianiu ? Pluszowy Miś.  W tym dniu przedszkole nasze zamieniło się w Krainę Pluszowych Misiów. Każdy przedszkolak mały, czy duży przyniósł z domu swojego kochanego misia.

Przedszkolaki siedziały na dywanie razem z swoimi misiami i śpiewały piosenkę o pluszowym misiu. Następnie w grupach  dzieci wykonywały portrety swoich ulubieńców, śpiewały kołysanki, a także recytowały wiersze dla swoich ulubionych maskotek.

Przez cały dzień wszystkie dzieci uczestniczyły w zabawach tanecznych przy muzyce o misiach. Było bardzo wesoło i uroczyście, jak przystało na urodzinowy dzień. Przedszkolaki bardzo szczęśliwe i zadowolone wracały do domów ze swoimi kolorowymi misiami.

Zdjęcia w Galerii.

 

 

mis1