slide3 slide5 slide7 slide8 slide9

Projekty i programy

szkola_w_ruchu

 

ani_logo

Atom cz b

Aktualności z roku szkolnego 2011/2012

21 LISTOPAD DZIEŃ ŻYCZLIWOŚCI i pozdrowień

?Dzień Życzliwości i Pozdrowień? na stałe wpisał się do kalendarza imprez w naszym przedszkolu.

Dzień rozpoczęliśmy od przyczepienia medali ??Uśmiechniętych słoneczek?. Ponadto, wnętrze sali ozdobiliśmy napisem ? Dzień Życzliwości? oraz planszami przypominającymi do częstego uśmiechu i używania elementarnych zwrotów grzecznościowych np. proszę, dziękuję, przepraszam, jak się masz, uśmiechnij się czy życzę miłego dnia!.

Ustaliliśmy także z dziećmi, co oznacza być dobrym kolegą, oraz jakimi kolegami jesteśmy. Na koniec zajęć każde dziecko wykonało wesołe słoneczko z wydzieranki, które zaprezentowano w szatni przedszkola. Było one promocją życzliwości, przyjaźni i koleżeństwa.

W dniu życzliwości życzymy wszystkim uśmiechu i radości

 

zyczliwosc