slide1 slide2 slide4 slide6

Projekty i programy

szkola_w_ruchu

 

ani_logo

Atom cz b

środa, 02 wrzesień 2020 08:08

Rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021

Napisał

     Pomimo wielu obaw i niepewności uczniowie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego wrócili do szkoły. W tym roku rozpoczęcie roku szkolnego odbyło się nieco inaczej niz zwykle. Wszystko spowodowane jest jak wiadomo pandemią koronawirusa i związanymi z nią obostrzeniami. 

     Uroczysty apel odbył się tym razem na sali gimnastycznej, a udział w nim wzięli tylko uczniowie pierwszej klasy wraz z jednym rodzicem. Pani Dyrektor oraz wychowawca klasy Pani Anna Kwaśniewicz przywitali zgromadzonych gości oraz przedstawili zasady zachowania w szkole. Apel oczywiście nie mógłby sie odbyć bez tradycyjnego wręczenia tyty oraz pamiątkowcyh zdjęć.

     Klasy II-VIII spotkały się w swoich salach z wychowawcami, którzy przkazali uczniow niezbędne instrukcje oraz wiadomości dotycące nowego roku szkolnego.

Zapraszamy do GALERII.