slide1 slide2 slide4 slide6

Projekty i programy

szkola_w_ruchu

 

ani_logo

Atom cz b

wtorek, 05 maj 2020 14:48

Zapraszamy na pierwszą wirtualną wystawę plastyczną uczniów klasy pierwszej naszej szkoły

Napisane przez Beata Romaniszyn

        W czasie nauki zdalnej uczniowie klasy I  wykonali pomysłowe i ciekawe prace plastyczne i  techniczne związane z Wielkanocą, wiosną, zmianami,które zachodzą w przyrodzie.

        Wśród przesłanych prac znalazły się kolorowe kwiaty,  zwierzęta wykonane z dostępnych materiałów i rolek po papierze toaletowym, przestrzenne kartki wielkanocne oraz kwitnące drzewa.  Przy wykonaniu tych prac Rodzice i uczniowie wykazali się niezwykłą pomysłowością i kreatywnością :) - WIELKIE BRAWA, bo nie jest to łatwe w tym okresie. Zastosowano  różnorodne techniki : malowanie farbami, stemplowanie patyczkami kosmetycznymi, gąbką, komponowanie pracy z odbitej na papierze dłoni, wyklejanki,wycinanki,  elementy origami, a nawet wyszywanie!

 Zapraszamy do galerii !

Ostatnio zmieniany wtorek, 05 maj 2020 14:51