slide1 slide2 slide4 slide6

Projekty i programy

szkola_w_ruchu

 

ani_logo

Atom cz b

poniedziałek, 10 luty 2020 14:20

Książki do czytania w czasie ferii

Napisane przez Beata Romaniszyn

      Biblioteka szkolna przypominała o możliwości wypożyczenia większej ilości książek na ferie – tak jak to już było w poprzednich latach. Chociaż uczniowie zwykle mają dość książek, to warto jednak odstawić uprzedzenia na bok i sięgnąć po dobrą, pełną przygód powieść podczas ferii zimowych. Ktoś powiedział, że czytanie jest nudne? Dzisiaj czytanie jest modne i popularne. Dlaczego by nie spędzić więc ferii z książką? Przekonaj się, że ferie z książką to świetny sposób na spędzenie wolnego czasu

       W szkolnej bibliotece zorganizowano wystawkę książek do czytania w czasie ferii.

                                                                                           Miłej lektury

Ostatnio zmieniany poniedziałek, 10 luty 2020 14:22