slide1 slide2 slide4 slide6

Projekty i programy

szkola_w_ruchu

 

ani_logo

Atom cz b

poniedziałek, 10 luty 2020 13:54

Bal karnawałowy klas I-III

Napisane przez Beata Romaniszyn

     Karnawał to miła, szalona, pełna wrażeń, kolorów, dźwięków i zabaw tradycja, nie tylko dla dorosłych. Bal karnawałowy jest atrakcją bardzo lubianą i długo wyczekiwaną również przez dzieci. Tak też było w naszej szkole, w dniu 5 stycznia 2020 roku. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek, można było zobaczyć: wróżki, królewny, księżniczki, żołnierzy, superbohaterów i wiele innych barwnych postaci, których nie sposób zliczyć i wymienić.

     Niezastąpieni Rodzice zorganizowali dla dzieci  poczęstunek, dzięki któremu dzieci mogły nabrać sił do dalszej zabawy.

      Zabawę poprowadził pan  animator, który zapewnił oprawę muzyczną i wspaniałe konkursy i zabawy.

      Zabawa była udana, o czym świadczyły uśmiechnięte buzie i rumiane policzki.

Następny bal już za rok!

                                                                                                    

Ostatnio zmieniany poniedziałek, 10 luty 2020 14:25