slide1 slide2 slide4 slide6

Projekty i programy

szkola_w_ruchu

 

ani_logo

Atom cz b

poniedziałek, 02 grudzień 2019 22:16

Warsztaty ceramiczne w szkole

Napisał

     Dnia 27 listopada uczniowie  wzięli udział w warsztatach ceramicznych. W czasie warsztatów dowiedzieli się skąd się bierze glina, jakie ma właściwości, do czego jest wykorzystywana oraz jak prawidłowo obrabiać ten surowiec. Po krótkim instruktażu  przystąpiono do pracy. Każdy z uczniów otrzymał kawałek gliny, który musiał  rozwałkować i już można było wycinać  z nich i lepić ozdoby świąteczne lub dowolne figurki. Wszystkie  prace zostaną w najbliższym czasie wypalone, a następnie będzie można je pomalować.

                                                                                                      Beata Romaniszyn