slide1 slide2 slide4 slide6

Projekty i programy

szkola_w_ruchu

 

ani_logo

Atom cz b

wtorek, 26 listopad 2019 16:01

Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień

Napisał

     „Życzliwie, razem, blisko” - to pod takim hasłem w tym roku obchodzone jest Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień.  Jest to wspaniała okazja, żeby uświadomić sobie, że życzliwość obowiązuje nas zawsze i każdy dzień powinien być pełen wzajemnej serdeczności i uprzejmości, nie tylko między osobami, ale też i narodami.  W naszej szkole był on obchodzony 20 XI już po raz dziesiąty. W tym dniu każdy ubrał się na żółto i miał przypięte żółte serduszko .

     Podczas apelu uczniowie obejrzeli krótki film mówiący o tym, że życzliwości można się nauczyć i jest ona zaraźliwa oraz  wspólnie zaśpiewali piosenkę „W przyjaźni tkwi siła”.W każdej klasie uczniowie wybrali Najbardziej Życzliwą Osobę . Zostali oni nagrodzeni, a nagrodą był pluszowy miś oraz dyplom.

W tym roku Najbardziej Życzliwi to:

klasa I        Malwina Jurkowska

klasa II      Martyna Piechaczek

klasa III     Marlena Pantke

klasa V      Tomek Kessler

klasa VI      Natalia Kornek

klasa VII    Wiktoria Roskosz

klasa VIII   Julia Groehl

     Podczas apelu nagrodzono również tych uczniów, którzy przygotowywali się do Gminnego Konkursu Recytatorskiego, który odbył się w Zimnicach Wielkich.

     Wszystkim nagrodzonym gratulujemy.                                                                                                

                                                                                         Beata Romaniszyn