slide1 slide2 slide4 slide6

Projekty i programy

szkola_w_ruchu

 

ani_logo

Atom cz b

środa, 06 listopad 2019 21:23

VI Gminny Konkurs Recytatorski

Napisał

         29 października 2019r. w Publicznej Szkole Podstawowej im. ks. Karola Brommera w Zimnicach Wielkich odbył się VI  Gminny Konkurs Recytatorski dla uczniów I etapu edukacyjnego. VI edycja odbyła się pod hasłem „Wiersze o jesieni”. Konkurs został objęty honorowym patronatem Burmistrza Prószkowa.

        Celem konkursu jest uwrażliwienie na piękno słowa mówionego, popularyzacja literatury dziecięcej oraz pogłębianie poczucia estetyki i wrażliwości na piękno przyrody.

        W konkursie naszą szkołę reprezentowali uczniowie : Emilia Gordzielik  kl.I, Kacper Szczotka kl.II oraz  Marlena Pantke  kl.III.

         Uczennica  Marlena Pantke recytowała wiersz pt.  „Jak nie kochać jesieni” i zajęła miejsce I , Kacper Szczotka uczeń kl.II recytował wiersz pt. „Jesień u fryzjera” i zajął miejsce  III, a uczennica kl.I za wiersz pt.”Jesień” otrzymała pamiątkowy dyplom za udział .

 Wszystkim uczestnikom bardzo gratulujemy !

                                                                                             Beata Romaniszyn