slide1 slide2 slide4 slide6

Projekty i programy

szkola_w_ruchu

 

ani_logo

Atom cz b

czwartek, 17 październik 2019 21:53

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego

Napisał

     2 września uroczyście zainaugurowano nowy rok szkolny. To namacalny znak, że wakacje się zakończyły i nastała pora powrotu do szkolnych ław. Uroczystość rozpoczęła się od wprowadzenia sztandaru szkoły oraz odśpiewania hymnu państwowego. Pani  dyrektor Alina Wasilewska powitała wszystkich zgromadzonych gości, nauczycieli, uczniów, a w sposób szczególny najmłodsze dzieci, które w tym roku rozpoczynają naukę w naszej szkole. Każdy pierwszoklasista został obdarowany "tytą" wypełnioną po brzegi słodkościami, która symbolizuje moment przejścia z okresu beztroskiego dzieciństwa w etap szkolny.  Na zakończenie uroczystości wszyscy uczniowie udali się z wychowawcami do swoich klas.

Ostatnio zmieniany czwartek, 17 październik 2019 21:53