slide1 slide2 slide4 slide6

Projekty i programy

szkola_w_ruchu

 

ani_logo

Atom cz b

wtorek, 28 listopad 2017 10:24

Mistrzostwa Gminy w Mini Piłce Ręcznej

Napisał 

     W sobotę 28 października w hali sportowej Publicznej Szkoły Podstawowej w Prószkowie rozegrane zostały Mistrzostwa Gminy w Mini Piłce Ręcznej. Do rywalizacji przystąpiły reprezentacje szkół z Boguszyc, Prószkowa, Zimnic Wielkich i Złotnik. Po emocjonujących i wyrównanych pojedynkach drużyny dziewcząt i chłopców naszej szkoły zajęły w swoich kategoriach II miejsce.

Drużyna dziewcząt zagrała w składzie: Martyna Żelazny, Kinga Kansy, Julia Groehl, Martyna Lempka, Anita Hettwer, Magdalena Krok, Laura Pawleta.

Drużyna chłopców zagrała w składzie: Łukasz Gordzielik, Paweł Kasperek, Michał Olsok, Michał Wotzka, Łukasz Kuc, Maciej Marek, Kamil Ledwig.

Ostatnio zmieniany wtorek, 28 listopad 2017 10:24