slide1 slide2 slide4 slide6

Projekty i programy

szkola_w_ruchu

 

ani_logo

Atom cz b

niedziela, 12 listopad 2017 20:59

Dzień Patrona

Napisał 

     "Musicie od siebie wymagać, nawet gdyby inni od was nie wymagali."

     W środę 25 października obchodziliśmy w naszej szkole szczególne święto – Dzień Patrona Szkoły.

     Obchody zainaugurowała poranna msza święta w której wzięli udział nauczyciele i uczniowie na czele z pocztem sztandarowym. Następnie wszyscy udali się do szkoły, by wspólnie wziąć udział w inscenizacji słowno-muzycznej przygotowanej przez uczniów pod kierunkiem Pani Teresy Blachucik i Pani Natalii Bigas. Podczas przedstawienia przybliżono niektóre aspekty życia Jana Pawła II oraz przypomniano wszystkim jakim wyjątkowym człowiekiem był nasz patron.

Ostatnio zmieniany niedziela, 12 listopad 2017 20:59