slide1 slide2 slide4 slide6

Projekty i programy

szkola_w_ruchu

 

ani_logo

Atom cz b

wtorek, 24 październik 2017 20:31

Dzień Edukacji Narodowej

Napisał 

     W czwartek 12 października w naszej szkole świętowaliśmy Dzień Edukacji Narodowej. Z tej okazji na uroczystym apelu spotkali się uczniowie, nauczyciele, rodzice oraz pracownicy obsługi. Po odśpiewaniu hymnu państwowego głos zabrała pani Dyrektor Alina Wasilewska, która podziękowała wszystkim nauczycielom za dotychczasowe zaangażowanie, cierpliwość, wyrozumiałość okazywaną uczniom oraz życzyła siły i wytrwałości w dalszej pracy.

     Kolejnym punktem programu było pasowanie na ucznia. W podniosłej atmosferze, przed pocztem sztandarowym uczniowie pierwszej klasy ślubowali być dobrymi Polakami, godnie reprezentować swoją szkołę, swym zachowaniem i nauką sprawiać radość rodzicom i nauczycielom. Po złożeniu ślubowania pani Dyrektor dokonała symbolicznego pasowania za pomocą wielkiego ołówka.

     W kolejnej części uroczystości uczniowie klasy III oraz VII przedstawili ciekawy program artystyczny, a przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego wręczyli wszystkim nauczycielom słodkie upominki.

Zdjęcia z przebiegu uroczystości znajdują się w GALERII.

Ostatnio zmieniany wtorek, 24 październik 2017 20:31