slide1 slide2 slide4 slide6

Projekty i programy

szkola_w_ruchu

 

ani_logo

Atom cz b

czwartek, 12 październik 2017 19:01

Wybory do Samorządu Uczniowskiego

Napisał 

     28 września odbyły się w naszej szkole wybory do Zarządu Samorządu Uczniowskiego. Zanim odbyło się głosowanie kandydaci musieli zgłosić u opiekunów SU swe kandydatury, a także przygotować kampanię wyborczą w postaci plakatów charakteryzujących ich sylwetki i plany, które chcieliby realizować na rzecz społeczności szkolnej. To ułatwiło społeczności szkolnej dokonanie właściwego wyboru.

Po podliczeniu głosów wyłonieni zostali następujący przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego:

Magdalena Rzytka kl. VII – Przewodniczący SU

Michał Olsok kl. V – Zastępca Przewodniczącego SU

Wiktoria Sprancel kl. VI – Sekretarz SU

Karol Włodarczyk kl. VII – Członek SU

Ostatnio zmieniany czwartek, 12 październik 2017 19:01