slide1 slide2 slide4 slide6

Projekty i programy

szkola_w_ruchu

 

ani_logo

Atom cz b

niedziela, 01 październik 2017 20:24

Turniej sportowy "nieza_WODNI"

Napisał 

     W dniu 22 września na krapkowickiej pływalni „Delfin” oraz na kompleksie sportowym położonym w jej otoczeniu odbył się turniej sportowy organizowany przez Związek Gmin PROKADO. Akcja mająca promować zdrowy styl życia i aktywność fizyczną była przeznaczona dla dzieci i młodzieży szkół podstawowych z gmin: Prószków, Krapkowice, Komprachcice i Dąbrowa.

     Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w konkurencjach pod nazwą „Jak ryby w wodzie”(pływanie) oraz „Moc zespołów”(piłka siatkowa). W pływaniu wystąpili reprezentanci IV klasy: Paulina Budny, Zofia Goczoł, Agata Kessler, Krzysztof Centkowski (zajął II miejsce w swojej kategorii), Mateusz Goczoł oraz Marcel Latus. Drużyna siatkarska reprezentowana była przez uczennice klasy VII: Julię Datko, Julię Kuszewicz, Agnieszkę Krok i Wiktorię Wicher. Wszyscy uczniowie walczyli z całych sił i godnie reprezentowali naszą szkołę.

Ostatnio zmieniany niedziela, 01 październik 2017 20:24