slide1 slide2 slide4 slide6

Projekty i programy

szkola_w_ruchu

 

ani_logo

Atom cz b

niedziela, 17 wrzesień 2017 19:11

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018

Napisał 

     4 września uroczyście zainaugurowano nowy rok szkolny. Apel rozpoczął się od wprowadzenia sztandaru szkoły oraz odśpiewania hymnu państwowego. Pani dyrektor Alina Wasilewska powitała wszystkich zgromadzonych gości, nauczycieli, uczniów, a w sposób szczególny najmłodsze dzieci, które w tym roku rozpoczynają naukę w naszej szkole. Każdy pierwszoklasista został tradycyjnie obdarowany „tytą” wypełnioną po brzegi słodyczami.  Na zakończenie uroczystości wszyscy uczniowie udali się do swoich klas, aby przywitać się ze swoimi wychowawcami oraz zapoznać się z planem pracy w nowym roku szkolnym.

Ostatnio zmieniany poniedziałek, 18 wrzesień 2017 17:41