slide3 slide5 slide7 slide8 slide9

Projekty i programy

szkola_w_ruchu

 

ani_logo

Atom cz b

wtorek, 24 marzec 2020 22:20

!!! DRODZY RODZICE!!!

Napisane przez Izabela Kubis

     W związku z tymczasowym zawieszeniem zajęć przedszkolnych, w najbliższym czasie będziemy wspierać i zachęcać wszystkie dzieci /za pośrednictwem rodziców i przy współpracy z rodzicami/do samodzielnej i twórczej nauki i zabawy w domu.
Będziemy wskazywać i proponować różnorodne zabawy i ćwiczenia z różnych obszarów aktywności i działalności artystycznej dzieci oraz propozycje zadań ukierunkowane na wspólną zabawę i naukę w domu. Proponowane formy pracy można dostosować do własnych możliwości i oczekiwań.
Z tego miejsca bardzo serdecznie Was wszystkich pozdrawiamy, życząc wszystkim dużo zdrówka, wielu sił i cierpliwości. Przetrwajmy ten trudny czas i mamy nadzieję że, tak szybko jak tylko się da, spotkamy się w naszej placówce cali i zdrowi, z uśmiechem na twarzach i pełni wiary w przyszłość.