slide3 slide5 slide7 slide8 slide9

Projekty i programy

szkola_w_ruchu

 

ani_logo

Atom cz b

czwartek, 16 styczeń 2020 20:37

Pasowanie na przedszkolaka

Napisane przez Izabela Kubis

     Pasowanie na Przedszkolaka jest kolejnym etapem okresu adaptacji dziecka do nowych warunków. Jak co roku w naszym przedszkolu odbyło się uroczyste Pasowanie na Przedszkolaka. Uroczystość odbyła się w obecności rodziców nowo przyjętych dzieci, nauczycieli oraz wszystkich Przedszkolaków. Był to szczególny dzień dla dzieci, które po raz pierwszy brały udział w występie przed licznie zgromadzoną publicznością Z uśmiechem na twarzach śpiewały piosenki, tańczyły, recytowały wierszyki otrzymując od rodziców gromkie brawa. Aktu Pasowania na Przedszkolaka dokonała Pani Dyrektor. Dzieci na pamiątkę tego dnia otrzymały pamiątkowe dyplomy. Był to niezapomniany dzień pełen emocji i miłych wrażeń zarówno dla dzieci jak i rodziców.