slide3 slide5 slide7 slide8 slide9

Projekty i programy

szkola_w_ruchu

 

ani_logo

Atom cz b

wtorek, 09 kwiecień 2019 19:08

Warsztaty cukiernicze

Napisał

     5 kwietnia 2019r dzieci zostały zaproszone przez DFK Źlinice - Boguszyce na warsztaty cukiernicze. Panie przygotowały dla dzieci  wcześniej upieczone ciasteczka. Gdy wszystko było gotowe dzieci z ogromnym zapałem i zaangażowaniem zabrały się do pracy – dekorowania wg. własnego pomysłu. Przedszkolaki ciasteczka dekorowały lukrem i kolorowymi posypkami - to zadanie sprawiło bardzo dużo słodkiej radości, a jeszcze bardziej przedszkolaki cieszyły się, gdy spróbowały własnych udekorowanych ciasteczek!
Spotkanie było wspaniałe a ciasteczka pyszne. Dzieci wróciły bardzo zadowolone z słodkimi ciasteczkami. Dziękujemy bardzo organizatorom za zaproszenie i przygotowanie wspaniałej zabawy kulinarnej dla dzieci.